ПРО НАС
КЗОЗ «ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №21»
Історія КЗОЗ «Харківська міська поліклініка № 21» починається з 1957 року. Поліклініка була розташована у двохповерхової будівлі 510 цеху ДП «заводу ім. В.О. Малишева» та входила до складу міської лікарні № 17 – МСЧ №8 заводу ім. В.О. Малишева. Прийом проводився за 7 спеціальностями, 350 відвідувань у зміну, обслуговувалися тільки працівники заводу ім.В.О.Малишева.
У 1983році поліклініку переведено у нову типову семиповерхову будівлю за адресою: вул. Плеханівська 126, її корисна площа 4563 кв.м., мала в розпорядженні набір приміщень для надання сучасної лікувально-діагностичної допомоги в амбулаторних умовах, розрахована на 850 відвідин за зміну за 10 спеціальностями.
У 1994 році поліклініці було додатково передано на обслуговування 20 тисяч населення Комінтернівського району, водночас продовжувалося надання медичної допомоги працівникам заводу ім.В.О.Малишева на засадах цехової служби.
1 березня 2006 року на виконання рішення XL сесії IV скликання Харківської міської ради від 28.09.2005 №154/05 шляхом виділення із КУОЗ «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. В.О. Малишева» поліклініка стала самостійним лікувально-профілактичним закладом – КУОЗ «Міська поліклініка №21», надалі КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №21». За період з 2006 до 2012 р. наш медичний заклад, розташований у будівлі по вулиці Плеханівська,126 на підставі договору безоплатної позички цілісного майнового комплексу від 01.08.2007р., з подальшим подовженням терміну його дії, балансоутримовачем приміщення був ДП «завод ім. В.О.Малишева». Остання додаткова угода укладена до 31.12.2012 року.
Рішенням від 20.11.2013 р. №1328/13 будівлю було передано до комунальної власності м. Харкова, а потім в оперативне управління КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №21» Розпорядженням № 752 від 26.08.2014 року начальника управління комунального майна і приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради.
На теперішній час поліклініка обслуговує 26518 осіб населення Слобідського району. Лікувально-діагностична допомога надається за 16 спеціальностями. У закладі працює 14 лікарів вищої категорії, 12 лікарів першої категорії, 10 лікарів другої категорії, 37 медичних сестри вищої категорії, 13 медичних сестер першої категорії, 4 медичних сестер другої категорії.
До складу поліклініки входять: терапевтичне відділення, відділення загальної практики – сімейної медицини, жіноча консультація, кабінет відповідального батьківства, кабінет патології шийки матки, фізіотерапевтичне відділення, відділення профілактики, рентгенологічне відділення, клініко-діагностична лабораторія, неврологічні кабінети, хірургічний та травматологічний кабінети, кардіологічний та ендокринологічний кабінети, офтальмологічний кабінет, дерматологічний кабінет, отоларингологічний кабінет, кабінет ЛФК, урологічний кабінет, інфекційний кабінет, онкологічний кабінет, кабінет УЗД, кабінет функціональної діагностики, мамографічний кабінет, кабінет збору мокроти, процедурний кабінет, денний стаціонар.
Середня чисельність територіальної терапевтичної дільниці 1800 чоловік , відділення загальної практики – сімейної медицини – 1700 чоловік.
Радіус дії 7 км. Транспорт – трамвай, тролейбус, метро.
Поліклініку оснащено сучасною рентген-діагностичною апаратурою:малодозовим апаратом «Baccara», флюорографом 12-Ф-7ц та комплексом рентгенівським діагностичним «КРАС» 12Ф9 Україна, рентгенівським комплексом для мамографії «Madis», ендоскопічною апаратурою (ректороманоскоп, фіброгастроскопами), кольпоскопами МК-300, ДЕК, електровідсмоктувачем ОК-10, програмно – діагностичними комплексами для реєстрації ЕКГ,РЕГ,РВГ, спірограм, портативними електрокардіографами, аудіометром МА-31, фотометром, сухожаровими шафами, аквадістіляторами, обладнанням для проявлення рентгенплівкі, дозатороми лабораторними, центрифугами, індикаторами кислотності шлунку, апаратурою для хірургічних та офтальмологічного кабінетів, лабораторним обладнанням, необхідною оргтехнікою для обліку та звітності, кадрової роботи, діловодства, бухгалтерії та фінансової діяльності, для кабінету функціональної діагностики, кабінету планування сім’ї, теле- и DVD- апаратурою для кімнати відповідального батьківства.
Поліклініка має денний стаціонар розрахований на 10 ліжок жіночої консультації, 12 ліжок терапевтичного профілю, 8 ліжок неврологічного профілю. Відкрита кімната для забору мокроти і кабінет для амбулаторного доліковування туберкульозних хворих.
Фізіотерапевтичне відділення оснащено необхідною фізіотерапевтичною апаратурою для лікування хворих з різною патологією, має зал ЛФК, зал психоемоційного розвантаження.
Колектив поліклініки активно приймає участь у суспільному житті м.Харкова.